Verslag 23 september 2017: Nationaal Veteraan Treffen

Verslag 23 september 2017: Nationaal Veteraan Treffen

Verslag van het Nationale Veteraan Treffen in Woerden op 23 september 2017 door Rob van Asten.
Verslag van het Nationale Veteraan Treffen in Woerden op 23 september 2017 door Rob van Asten.
Klik op de foto om de slideshow te openen.

Even bij Arie op de koffie.
 
Zaterdag 23 september j.l., al vroeg, met enige mist naar Woerden gereden om aldaar het jaarlijkse Nationaal Veteraantreffen op het voormalige exercitieveld te bezoeken.
Om 8.00 uur bij de Arielstand aangekomen was Arie Kuiper al lang en breed aanwezig.!
Was al ’s morgensvroeg om 5.00 uur richting Woerden vertrokken.

Petje af hoor !! Arie heeft al jaren heel veel hart voor onze vereniging, zich al heel vaak voor hand- en spandiensten ingezet en/of leuke zaken voor ons georganiseerd / mede georganiseerd. Uitermate waardevol en veel dank Arie!
Onze stand, in Woerden bemensen, doet hij alleen en inmiddels al weer 3 jaar op een rij.
Tevens gaat hij, samen met Kees van Kampen, jullie inmiddels genoegzaam bekend, de rally voor komend jaar 2018, in de provincie Groningen organiseren.
 
Arie Kuiper heeft de bakkenist van Hans van der Linden, de heer Theo van Duijnhoven, als nieuw lid mogen inschrijven. Ja, nieuwe leden in spé zijn er nog volop.!!  Inzet wordt wel degelijk beloond! Zo zie je maar weer, het heeft wel degelijk zin om onze vereniging op oldtimerbeurzen te vertegenwoordigen, e.e.a. werpt wel degelijk “vruchten af” en daardoor groeit het ledenbestand harder.!!

Om ca 9.00 uur brak de zon door en het lijkt wel of het Nationaal Veteraantreffen patent heeft op mooi weer, bij mijn weten in elk geval sowieso al weer 4 a 5 jaar op een rij. Zeer welkom voor het welslagen van deze grootse happening, met een ongekend grote opkomst aan mensen, oldtimer motorfietsen en bromfietsen, alsmede onderdelen kraampjes.
Hulde aan de goede organisatoren.
Onze stand is uitgegroeid tot o.a. voor de eigen leden, een leuk tref-/ verzamelpunt, gezellig even bijkletsen onder het genot van “een bakkie troost”
En menigeen parkeert zijn Ariel bij onze stand.
Ook Marco was vroeg “uit de veren”en van de partij, om zijn prachtige Square Four, samen met andere eveneens werkelijk in showroom verkerende nieuwstaat, uitverkoren als mooie blikvanger voor de stand van de ons welbekende FEHAC te plaatsen.
Piet Heidema liet zich ook weer, als presentator/aankondiging deelnemer aan de kaasrit en uitleg over motor- respectievelijk bromfiets in kwestie, weer van zijn beste kant zien en beste Piet, jouw bijzondere stemvolume heeft nog steeds niet ingeboet.
Ik sta iedere keer weer versteld van jouw ongekend grote parate kennis van zaken.!!
Hopelijk mogen wij ook nog lang van jouw optreden genieten, Piet.!?

Verslaggever: Rob van Asten

Verslag 23 september 2017: Nationaal Veteraan Treffen

Verslag 23 september 2017: Nationaal Veteraan Treffen

Verslag van het Nationale Veteraan Treffen in Woerden op 23 september 2017 door Rob van Asten.
Verslag van het Nationale Veteraan Treffen in Woerden op 23 september 2017 door Rob van Asten.
Klik op de foto om de slideshow te openen.

Even bij Arie op de koffie.
 
Zaterdag 23 september j.l., al vroeg, met enige mist naar Woerden gereden om aldaar het jaarlijkse Nationaal Veteraantreffen op het voormalige exercitieveld te bezoeken.
Om 8.00 uur bij de Arielstand aangekomen was Arie Kuiper al lang en breed aanwezig.!
Was al ’s morgensvroeg om 5.00 uur richting Woerden vertrokken.

Petje af hoor !! Arie heeft al jaren heel veel hart voor onze vereniging, zich al heel vaak voor hand- en spandiensten ingezet en/of leuke zaken voor ons georganiseerd / mede georganiseerd. Uitermate waardevol en veel dank Arie!
Onze stand, in Woerden bemensen, doet hij alleen en inmiddels al weer 3 jaar op een rij.
Tevens gaat hij, samen met Kees van Kampen, jullie inmiddels genoegzaam bekend, de rally voor komend jaar 2018, in de provincie Groningen organiseren.
 
Arie Kuiper heeft de bakkenist van Hans van der Linden, de heer Theo van Duijnhoven, als nieuw lid mogen inschrijven. Ja, nieuwe leden in spé zijn er nog volop.!!  Inzet wordt wel degelijk beloond! Zo zie je maar weer, het heeft wel degelijk zin om onze vereniging op oldtimerbeurzen te vertegenwoordigen, e.e.a. werpt wel degelijk “vruchten af” en daardoor groeit het ledenbestand harder.!!

Om ca 9.00 uur brak de zon door en het lijkt wel of het Nationaal Veteraantreffen patent heeft op mooi weer, bij mijn weten in elk geval sowieso al weer 4 a 5 jaar op een rij. Zeer welkom voor het welslagen van deze grootse happening, met een ongekend grote opkomst aan mensen, oldtimer motorfietsen en bromfietsen, alsmede onderdelen kraampjes.
Hulde aan de goede organisatoren.
Onze stand is uitgegroeid tot o.a. voor de eigen leden, een leuk tref-/ verzamelpunt, gezellig even bijkletsen onder het genot van “een bakkie troost”
En menigeen parkeert zijn Ariel bij onze stand.
Ook Marco was vroeg “uit de veren”en van de partij, om zijn prachtige Square Four, samen met andere eveneens werkelijk in showroom verkerende nieuwstaat, uitverkoren als mooie blikvanger voor de stand van de ons welbekende FEHAC te plaatsen.
Piet Heidema liet zich ook weer, als presentator/aankondiging deelnemer aan de kaasrit en uitleg over motor- respectievelijk bromfiets in kwestie, weer van zijn beste kant zien en beste Piet, jouw bijzondere stemvolume heeft nog steeds niet ingeboet.
Ik sta iedere keer weer versteld van jouw ongekend grote parate kennis van zaken.!!
Hopelijk mogen wij ook nog lang van jouw optreden genieten, Piet.!?

Verslaggever: Rob van Asten