Organisatie

De Nederlandse Ariel Club is een enthousiaste en zeer actieve club van ongeveer 200 liefhebbers van de klassieke Engelse motorfiets en dan speciaal de Ariel. Onze doelstelling is de herinnering aan dit eens zo groot en roemruchte Engelse motorfiets merk levend te houden door zoveel mogelijk Ariel motoren in stand en op de weg te houden.
Je hoeft geen techneut te zijn om op een Ariel te kunnen rijden en te genieten. Er zijn genoeg clubleden die graag met raad en daad willen ondersteunen. Ook zijn onderdelen eenvoudig via het netwerk van de club te verkrijgen. Zie ook 'Lidmaatschap'.

Verandering van adressen en mailadressen, aan en opzegging van het lidmaatschap graag via de penningmeester laten lopen. Dit kan ook via penningmeester@arielclub.nl

Bestuur
Voorzitter Marco Boelis voorzitter@arielclub.nl (06) 4670 6293
Secretaris Rein Heerkens secretaris@arielclub.nl (06) 5497 1485
Penningmeester Hans van der Linden penningmeester@arielclub.nl (06) 1890 3382
Toercommissaris Paul Montanus toercommissaris@arielclub.nl (06) 3906 7032
Rallycoördinator Rob van Asten rallycoordinator@arielclub.nl (06) 1468 0212

Functionarissen
Redactie Herman Noort redactie@arielclub.nl (06) 2238 4456
Fehac zaken Ardy Notenboom fehac@arielclub.nl (030) 634 2598
Technisch adviseur Willem Molenaar adviseur@arielclub.nl (0229) 591 407
Agenda Jenny de Boer agenda@arielclub.nl (06) 2032 0835
Webmaster Paul Montanus webmaster@arielclub.nl (06) 3906 7032

Statuten
Download de pdf: Nederlandse Ariel Club Statuten (2 Mb)

Organisatie

De Nederlandse Ariel Club is een enthousiaste en zeer actieve club van ongeveer 200 liefhebbers van de klassieke Engelse motorfiets en dan speciaal de Ariel. Onze doelstelling is de herinnering aan dit eens zo groot en roemruchte Engelse motorfiets merk levend te houden door zoveel mogelijk Ariel motoren in stand en op de weg te houden.
Je hoeft geen techneut te zijn om op een Ariel te kunnen rijden en te genieten. Er zijn genoeg clubleden die graag met raad en daad willen ondersteunen. Ook zijn onderdelen eenvoudig via het netwerk van de club te verkrijgen. Zie ook 'Lidmaatschap'.

Verandering van adressen en mailadressen, aan en opzegging van het lidmaatschap graag via de penningmeester laten lopen. Dit kan ook via penningmeester@arielclub.nl

Bestuur
Voorzitter Marco Boelis voorzitter@arielclub.nl (06) 4670 6293
Secretaris Rein Heerkens secretaris@arielclub.nl (06) 5497 1485
Penningmeester Hans van der Linden penningmeester@arielclub.nl (06) 1890 3382
Toercommissaris Paul Montanus toercommissaris@arielclub.nl (06) 3906 7032
Rallycoördinator Rob van Asten rallycoordinator@arielclub.nl (06) 1468 0212

Functionarissen
Redactie Herman Noort redactie@arielclub.nl (06) 2238 4456
Fehac zaken Ardy Notenboom fehac@arielclub.nl (030) 634 2598
Technisch adviseur Willem Molenaar adviseur@arielclub.nl (0229) 591 407
Agenda Jenny de Boer agenda@arielclub.nl (06) 2032 0835
Webmaster Paul Montanus webmaster@arielclub.nl (06) 3906 7032

Statuten
Download de pdf: Nederlandse Ariel Club Statuten (2 Mb)